Przejdź do treści strony
Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image

unia

WINA ZADYMA

 • Dodano:

Naturalne wina Zadyma - już w sprzedaży!

W naszej karczmie znajdziesz markowe produkty, które wytwarzamy na miejscu. Mamy chleb, piwo, a teraz także wino. Przygotowywaliśmy je starannie przez ostatni rok, abyście w tej zimowo-jesiennej porze mieli się czym ogrzać.

Naszą misją jest wytwarzanie naturalnych produktów, bez dodatków i ulepszaczy. W naszych winach znajdziesz trzy składniki niezbędnego do jego produkcji: owoce, krystaliczną górską wodę oraz najwyższej jakości miód wielokwiatowy, który potrzebny jest przy procesie fermentacji.

W ofercie znajdziesz wino:

 • aroniowe: 13% lub 10%
 • malinowe: 15%
 • malinowo-aroniowe: 11,5% lub 12%
 • aroniowo-malinowe: 11%

Wino Zadyma możesz skosztować w naszej Karczmie w Szaflarach, a także kupić na wynos w eleganckich, etykietowanych butelkach.

 

ŻYJ ZDROWO - PIJ WINO ZADYMA

Wino aroniowe

Wino aroniowe Zadyma przez rok leżakowało w podziemiach karczmy. Do produkcji wykorzystaliśmy aronie z upraw bio, wodę z górskiej studni głębinowej. Do procesu fermentacji dodaliśmy odrobinę wielokwiatowego miodu. Tak powstał niepowtarzalny smak, bez dodatku siarczanów, barwników i ulepszaczy.

Aronia to prawdziwa witaminowa bomba - C, P B, E.

Zawarta w aronii rutyna oraz antocyjany przyczyniają się do obniżenia ciśnienia krwi oraz przeciwdziałają miażdżycy. Aronia zmniejsza także ryzyko zawału serca. Witamina P sprawia, że wolniej się starzejmy oraz zmniejsza ryzyko zachorowań na choroby nowotworowe. Antyoksydanty z aronii sprzyjają w walce z groźnymi chorobami wzroku, jak zaćma czy jaskra. Także poprawia kondycję skóry i paznokci.

Wino Zadyma o smaku aroniowym dostępne jest w 2 wariantach: 13% lub 10%.

Pojemność: 500 ml

Temperatura przechowywania: od +5 do +20 °C

Wino malinowe

Wino malinowe Zadyma przez rok leżakowało w podziemiach karczmy. Do produkcji wykorzystaliśmy maliny z upraw bio, wodę z górskiej studni głębinowej. Do procesu fermentacji dodaliśmy odrobinę wielokwiatowego miodu. Tak powstał niepowtarzalny smak, bez dodatku siarczanów, barwników i ulepszaczy.

Zawartość witamin: C, B1, B2, B2 oraz PP i minerałów w malinie usprawnia system nerwowy, układ krążenia oraz wzmacnia układ immunologiczny. Maliną chronią przed powstaniem niedokrwistości i innych chorób. Zawarte w winie polifenole obniżają poziom złego cholesterolu. Maliny, ze względu na swoje właściwości, są wykorzystywane w leczeniu różnorodnych dolegliwości. Słodkie owoce zawierają kwasy organiczne (cytrynowy, jabłkowy, salicylowy), pektyny, cukry i inne związki zapachowe. Zawierają także substancje mineralne: potas, żelazo, magnez, wapń.

Wino Zadyma o smaku malinowym dostępne jest w wariancie 15%

Pojemność: 500 ml

Temperatura przechowywania: od +5 do +20 °CWino malinowo-aroniowe

Skład: sok z malin z uprawy bio 60%, sok z aronii z uprawy bio 40%, woda z gór z ujęcia ze studni głębinowej, dodatek miodu wielokwiatowego do procesu fermentacji.

Wino Zadyma o smaku malinowo-aroniowym dostępne jest w 2 wariantach 11,5% lub 12%.

Pojemność: 500 ml

Temperatura przechowywania: od +5 do +20 °C

Wino aroniowo-malinowe

Skład: sok z aronii z uprawy bio 60%, sok z malin z uprawy bio 40%, woda z gór z ujęcia ze studni głębinowej, dodatek miodu wielokwiatowego do procesu fermentacji.

Wino Zadyma o smaku aroniowo-malinowym dostępne jest w wariancie 11%.

Pojemność: 500 ml

Temperatura przechowywania: od +5 do +20 °C


Galeria Zadyma

Wpisy w naszej księdze

 • 1
 • 2
 • 3
Poprzedni Następny
Sample Image

Modna strefa

Ewa Minge

Swoją obecnością w naszej karczmie zaszczyciła nas również Pani Ewa Minge, pozostawiając w księdze robiący wrażenie, mały pokaz swojego warsztatu z życzeniami dla Zadymy. Oby nasza karczma dawała inspirację...

Sample Image

Niezła Zadyma!

Marcin Prokop

Naczelny gazety, felietonista, publicysta, prezenter, osobowość telewizyjna, przystojniak i jak widać niezły rysownik. W naszej księdze gości, zamiast używać słów, pozostawił zabawny rysunek. Liczymy, że po kolacji u nas, jego...

Sample Image

All Staff in Zadyma

Joseph Seeletso

I wish all of you happy Cooking with local products and Super Service. Great Mutton Sausage even very delicious.

Zapraszamy serdecznie do karczmy Zadyma, która jest pierwszym na Podhalu regionalnym browarem, produkującym własne, niepowtarzalne w smaku, naturalne i najwyższej jakości piwo. Zadyma to nie tylko browar ale i...

Czytaj więcej

Aktualności

poniedziałek 30 październik 2023

Niezapomniany S…

Przeżyj wyjątkową noc razem z zespołem Anonym!

poniedziałek 30 październik 2023

Andrzejki 2023 …

Niesamowita zabawa Andrzejkowa z zespołem Śtuderanci!

Godziny otwarcia

 • Poniedziałek:kuchnia do 22:0011:30 - 22:00  -  
 • Wtorek:kuchnia do 22:0011:30 - 22:00  -  
 • Środa:kuchnia do 22:0011:30 - 22:00  -  
 • Czwartek:kuchnia do 22:0011:30 - 22:00  -  
 • Piątek:kuchnia do 22:0011:30 - 22:00  -  
 • Sobota:kuchnia do 23:0011:30 - 24:00  -  
 • Niedziela:kuchnia do 22:0012:00 - 22:00  -  

unia


Operacja„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja mająca na celu zakup innowacyjnych maszyn i urządzeń pozwalających na uruchomienie produkcji win owocowych poprzez wdrożenie nowej technologii produkcji oraz wprowadzenie rozwiązań przeciwdziałających zmianom klimatu współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.


unia

 • Oferta weselna

  Zapraszamy do kontaktu

  • Jeśli marzysz o niezapomnianym przyjęciu weselnym i szukasz idealnego miejsca, świetnie trafiłeś! Zapraszamy do kontaktu:
  • Grzegorz Krzystyniak 530 117 111
  • (prosimy o kontakt w godzinach 10:00 - 20:00)
  • Dowiedz się więcej

Oferta weselna