Przejdź do treści strony
Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image

unia

Zadyma - Szaflary

Zapraszamy serdecznie do karczmy Zadyma, która jest pierwszym na Podhalu regionalnym browarem, produkującym własne, niepowtarzalne w smaku, naturalne i najwyższej jakości piwo. Zadyma to nie tylko browar ale i z prawdziwego zdarzenia karczma, w której wyśmienite jedzenie przyrządzi dla Was nasz szef kuchni.

Dla Gości naszej karczmy przygotowaliśmy rozmaite atrakcje. U nas będziecie Państwo mogli skorzystać z najnowocześniejszej w Polsce, czterotorowej kręgielni, obejrzeć ważne wydarzenia sportowe na dużym ekranie lub zorganizować niepowtarzalną imprezę tematyczną. Zadyma to wymarzone miejsce na organizację wesela i poprawin. W naszej pięknej, urządzonej w góralskim stylu sali weselnej pomieścimy aż 350 gości, zaś młodej parze pomożemy w przygotowaniu imprezy.

W Zadymie znajdują się też dwie klimatyzowane, w pełni wyposażone sale, przeznaczone do przeprowadzania firmowych szkoleń lub konferencji. Natomiast po pracy odpoczniecie Państwo na rewelacyjnej imprezie integracyjnej, jakiej jeszcze nie mieliście. Pamiętamy również o naszych najmłodszych Gościach, którym również urządzimy wspaniałą zabawę urodzinową lub inne imprezy okolicznościowe. Gdy już zawitacie Państwo w progi Zadymy na przywitanie koniecznie spróbujcie wypiekanego na miejscu świeżego chleba prosto z pieca!

Zachęcamy również do polubienia i oceniania naszych profili Facebook i G+

Zapraszamy i życzymy wielu mile spędzonych chwil w Zadymie.

 
 
 

Zadyma - Niedzica

header-bg

Zapraszamy do klimatycznej restauracji Zadyma w Niedzicy urządzonej w tradycyjnym stylu z doskonałym piwem spod samych Tatr. To również doskonałe jedzenie przyrządzane przez szefa kuchni i chleb wypiekany przez samych górali podobnie jak piwo. Piwo Zadyma to znakomity trunek produkowany w pierwszym na Podhalu browarze restauracyjnym w Szaflarach u podnóża gór.

Browar ten oferuje wszystkim miłośnikom tego złotego trunku naturalnie ważone o wyjątkowym smaku piwo, które zachwyci każdego smakosza. Nasza restauracja zlokalizowana w bardzo uroczym miejscu, jest częścią parku rozrywki Spiska Kraina. Karczma urządzona w tradycyjnym stylu to nie tylko miejsce na rodzinny obiad i spotkanie z przyjaciółmi, ale również idealny lokal aby urządzić małą uroczystość rodzinną np. chrzciny czy urodziny. Dysponujemy również duża salą, gdzie od kwietnia do października urządzimy dla Ciebie przyjęcie weselne na 180 osób. Na uwagę zasługują również liczne atrakcje, które zachęcają do dłuższego pobytu w tym miejscu. Zobacz więcej...

Poprzedni Następny

Marek Liszka

KUCHARZ

Marek to także nasz kucharz. Potrafi przygotować wszystko, co mamy w karcie. Miły, pomocny, ale i stanowczy, specjalista w swoim fachu.

chef3

Piotr Furczoń

PIZZERMAN

Piotr to drugi z naszych pizzermanów. Dla niego pizza nie ma żadnych tajemnic. Czyja pizza lepsza - Piotra, czy Pawła? Tego nie da się rozstrzygnąć, jedna i druga jest najlepsza na świecie.

chef3

Zbigniew Rzadkosz

SZEF KUCHNI

Zbyszek to drugi z szefów kuchni. Doświadczony, spokojny, ale i stanowczy. Kuchnia pod jego władzą działa sprawnie, a wydawane posiłki są przepyszne.

chef3

Marek Sieńko

KUCHARZ

Marek - miły chłopak, dla którego bardzo ważne jest, by nasza ekipa była zgrana. Wie, jak zadbać o podniebienia klientów.

chef3

Paweł Ogórek

PIZZERMAN

Paweł jest naszym pizzermanem. Jego pizze smakują wszystkim klientom, bez względu na wiek i płeć. Jest po prostu mistrzem pizzy.

chef3

Łukasz Staszel

KUCHARZ

Łukasz jest uczynny, miły i uśmiechnięty, specjalizuje się w przygotowywaniu wszystkich ciepłych dań. Młody, ale i doświadczony.

chef3

Zbigniew Siuty

BROWARNIK

Nasz browarnik to Zbigniew Siuty - specjalista w swojej dziedzinie. Przed nim, złoty trunek nie ma żadnych tajemnic.

chef3

Grzegorz Krzystyniak

MENAGER

Grzesiu to nasz manager. Koordynuje pracę załogi oraz kontaktuje się z klientami. Zawsze elegancki, miły i uśmiechnięty.

chef3

Krystyna Migiel

SZEF KUCHNI

Nasza szefowa kuchni to ideał kobiety - piękna, stanowcza, ale i uśmiechnięta, no i wie, jak powinni pracować kucharze.

chef3

Galeria Zadyma

Wpisy w naszej księdze

 • 1
 • 2
 • 3
Poprzedni Następny
Sample Image

Modna strefa

Ewa Minge

Swoją obecnością w naszej karczmie zaszczyciła nas również Pani Ewa Minge, pozostawiając w księdze robiący wrażenie, mały pokaz swojego warsztatu z życzeniami dla Zadymy. Oby nasza karczma dawała inspirację...

Sample Image

Niezła Zadyma!

Marcin Prokop

Naczelny gazety, felietonista, publicysta, prezenter, osobowość telewizyjna, przystojniak i jak widać niezły rysownik. W naszej księdze gości, zamiast używać słów, pozostawił zabawny rysunek. Liczymy, że po kolacji u nas, jego...

Sample Image

All Staff in Zadyma

Joseph Seeletso

I wish all of you happy Cooking with local products and Super Service. Great Mutton Sausage even very delicious.

Zapraszamy serdecznie do karczmy Zadyma, która jest pierwszym na Podhalu regionalnym browarem, produkującym własne, niepowtarzalne w smaku, naturalne i najwyższej jakości piwo. Zadyma to nie tylko browar ale i...

Czytaj więcej

Aktualności

poniedziałek 30 październik 2023

Niezapomniany S…

Przeżyj wyjątkową noc razem z zespołem Anonym!

poniedziałek 30 październik 2023

Andrzejki 2023 …

Niesamowita zabawa Andrzejkowa z zespołem Śtuderanci!

Godziny otwarcia

 • Poniedziałek:kuchnia do 22:0011:30 - 22:00  -  
 • Wtorek:kuchnia do 22:0011:30 - 22:00  -  
 • Środa:kuchnia do 22:0011:30 - 22:00  -  
 • Czwartek:kuchnia do 22:0011:30 - 22:00  -  
 • Piątek:kuchnia do 22:0011:30 - 22:00  -  
 • Sobota:kuchnia do 23:0011:30 - 24:00  -  
 • Niedziela:kuchnia do 22:0012:00 - 22:00  -  

unia


Operacja„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja mająca na celu zakup innowacyjnych maszyn i urządzeń pozwalających na uruchomienie produkcji win owocowych poprzez wdrożenie nowej technologii produkcji oraz wprowadzenie rozwiązań przeciwdziałających zmianom klimatu współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.


unia

 • Oferta weselna

  Zapraszamy do kontaktu

  • Jeśli marzysz o niezapomnianym przyjęciu weselnym i szukasz idealnego miejsca, świetnie trafiłeś! Zapraszamy do kontaktu:
  • Grzegorz Krzystyniak 530 117 111
  • (prosimy o kontakt w godzinach 10:00 - 20:00)
  • Dowiedz się więcej

Oferta weselna