Przejdź do treści strony
Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image

unia

Spiska Kraina

 • Dodano:

Spiska Kraina - największy park rozrywki na Podhalu


Naszą Karczmę w Szaflarach zna już bardzo dużo osób. Warzone na miejscu piwo, regionalne jedzenie i super rozrywka w nowoczesnej czterotorowej kręgielni.

Ale czy wszyscy wiedzą o naszej drugiej karczmie Zadyma, która usytuowana jest w malowniczej Niedzicy, tuż obok jeziora Czorsztyńskiego i zamku Dunajec. Tam, na miejscu czeka na Was Spiska Kraina, największy park rozrywki na Podhalu, a tam wiele atrakcji dla całej rodziny!

Spiska Kraina dobrej zabawy

To przede wszystkim największe w regionie, dwa parki miniatur - Zabytki Spisza, Orawy i Podhala oraz Śladami objawień Matki Bożej. Park miniatur to miejsce , w którym ulokowane są miniaturami wykonane z najwyższą precyzją i dbałościom o każdy szczegół. Najsłynniejsze zabytki, zamki, katedry oraz wiele, wiele więcej… Wycieczki po parku odbywają się z wykwalifikowanym przewodnikiem, dzięki czemu potężna dawka historii podana jest w miły i ciekawy sposób.

Po zwiedzaniu Parku Miniatur zapraszamy na dawkę adrenaliny do Parku Linowego, który otacza teren parku. Park Linowy to trzy trasy o różnym stopniu trudności. Dwie dla mniejszych dzieci oraz jedna dla bardziej odważnych odważnych. Kilkadziesiąt przeszkód o różnym poziomie trudności, pozwoli Wam przełamać swoje lęki, odrobinę po rywalizować, a przede wszystkim świetnie się bawić.
Po takim spacerze na wysokości na pewno zgłodniejecie, dlatego w Karczmie Zadyma w Niedzicy czaka na Was jak zwykle wyśmienita pizza, tradycyjne jedzenie przygotowywane z regionalnych składników, świeży chleb Zadyma oraz nasze niepasteryzowane, naturalne piwo.

W parku rozrywki Spiska Kraina czeka na Was dużo więcej atrakcji: dmuchańce dla najmłodszych, tor pontonowy, golden bungee, małpi gaj. Na miejscu znajdziecie również atrakcje dla starszych osób m.in. Laserowy Paintball, Planetarium oraz nowość Kino 12D.

Zobacz więcej na stronie - www.spiskakraina.pl

Park rozrywki Spiska Kraina zaprasza!

Galeria Zadyma

Wpisy w naszej księdze

 • 1
 • 2
 • 3
Poprzedni Następny
Sample Image

Modna strefa

Ewa Minge

Swoją obecnością w naszej karczmie zaszczyciła nas również Pani Ewa Minge, pozostawiając w księdze robiący wrażenie, mały pokaz swojego warsztatu z życzeniami dla Zadymy. Oby nasza karczma dawała inspirację...

Sample Image

Niezła Zadyma!

Marcin Prokop

Naczelny gazety, felietonista, publicysta, prezenter, osobowość telewizyjna, przystojniak i jak widać niezły rysownik. W naszej księdze gości, zamiast używać słów, pozostawił zabawny rysunek. Liczymy, że po kolacji u nas, jego...

Sample Image

All Staff in Zadyma

Joseph Seeletso

I wish all of you happy Cooking with local products and Super Service. Great Mutton Sausage even very delicious.

Zapraszamy serdecznie do karczmy Zadyma, która jest pierwszym na Podhalu regionalnym browarem, produkującym własne, niepowtarzalne w smaku, naturalne i najwyższej jakości piwo. Zadyma to nie tylko browar ale i...

Czytaj więcej

Aktualności

poniedziałek 30 październik 2023

Niezapomniany S…

Przeżyj wyjątkową noc razem z zespołem Anonym!

poniedziałek 30 październik 2023

Andrzejki 2023 …

Niesamowita zabawa Andrzejkowa z zespołem Śtuderanci!

Godziny otwarcia

 • Poniedziałek:kuchnia do 22:0011:30 - 22:00  -  
 • Wtorek:kuchnia do 22:0011:30 - 22:00  -  
 • Środa:kuchnia do 22:0011:30 - 22:00  -  
 • Czwartek:kuchnia do 22:0011:30 - 22:00  -  
 • Piątek:kuchnia do 22:0011:30 - 22:00  -  
 • Sobota:kuchnia do 23:0011:30 - 24:00  -  
 • Niedziela:kuchnia do 22:0012:00 - 22:00  -  

unia


Operacja„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja mająca na celu zakup innowacyjnych maszyn i urządzeń pozwalających na uruchomienie produkcji win owocowych poprzez wdrożenie nowej technologii produkcji oraz wprowadzenie rozwiązań przeciwdziałających zmianom klimatu współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.


unia

 • Oferta weselna

  Zapraszamy do kontaktu

  • Jeśli marzysz o niezapomnianym przyjęciu weselnym i szukasz idealnego miejsca, świetnie trafiłeś! Zapraszamy do kontaktu:
  • Grzegorz Krzystyniak 530 117 111
  • (prosimy o kontakt w godzinach 10:00 - 20:00)
  • Dowiedz się więcej

Oferta weselna